آنلاین 121
جمعه 19 خرداد 2723
سازمان خَبات کردستان ایران
تعیین جرایم نقدی سنگین و ضبط پاسپورت مخالفان حجاب اجباری در ایران

حسین جلالی، عضو مجلس رژیم ایران درباره جزییات «طرح عفاف و حجاب» گفت برای کسانی که حجاب اجباري را رعایت نمی‌کنند، از «٥٠٠ هزار تومان تا ٣ میلیارد تومان» جرایم مالی تعیین شده است.
روزنامه الکترونیکی «اعتماد آنلاین»، یکشنبه ششم فروردین به نقل از جلالی نوشت که هفت گروه, شامل افراد «داخل خودروها، داخل اماکن و رستورانها، ادارات و سازمانهای دولتی، مراکز آموزشی و دانشگاهها، فرودگاهها و ترمینالها، فضای مجازی سلبریتی‌ها و کف خیابان و معابر» هدف طرح جدید مجلس رژیم هستند.
این عضو مجلس با اشاره به موافقت رهبر رژیم آخوندی و روسای سه قوه با این طرح گفت که «ابطال گواهینامه رانندگی، ابطال پاسپورت، در مورد سلبریتی‌ها و کسانی که کانال و وبسایت دارند، ممنوعیت استفاده از اینترنت در نظر گرفته شده است.
پیشتر بیژن نوباوه، دیگر عضو مجلس ارتجاعی رژیم ایران درباره طرح مجلس, پیرامون حجاب اجباری گفته بود که «بر مبنای این طرح، هیچ برخورد فیزیکی با زنان بدحجاب انجام نخواهد شد و به صورت هوشمند و غیرحضوری با بدحجابی مقابله خواهد شد.»
نوباوه گفت که در این طرح «پس از چند بار ارسال پیامک برای افرادي كه حکومت آنها را بد حجاب عنوان میکند، جریمه در نظر گرفته خواهد شد.»

تاریخ منتشر شدهت: 2023-03-27 15:13:42
بخش ( اخبار ایران )

مصاحبه

سیاسی